1Iepazīsti izglītības tehnoloģijas
Atgriezties
ActivExpression2 32

ActivExpression2 veicina sadarbību klasē, skolotājiem nodrošinot iespēju acumirklī iegūt un novērtēt visas klases un katra skolēna individuālās sekmes, kā arī diskutēt par iegūtajiem rezultātiem. Uzlabotajām balsošanas ierīcēm ir ekrāna aizmugurgaismojums, kas ļauj skaidrāk saskatīt atbildes un tās radītas, lai maksimāli līdzinātos viedtālrunim, kas skolēniem ir pazīstams un pārbaudīts lietošanā. Pateicoties tam, ka ierīces atbalsta latviešu valodu, skolēni jautājumus var saņemt savās ierīcēs!

Iedrošiniet skolēnus paust savu viedokli!

Skolēnu prātos rosās neiedojamākās idejas un bieži vien viņu domas nav iespējams ietvert standarta atbilžu variantu formā. Vairums spriedumu un atziņu ir gana sarežģītas, tāpēc ActivExpression2 ir patiesi daudzpusīga atbilžu sistēma ar iespēju veidot atbildes pilnos teikumos vai dažādās rakstu zīmēs, gluži kā sūtot īsziņu ar mobilā tālruņa starpniecību.

ActivExpression2 ir intuitīvi lietojama jautājumu – atbilžu sistēma, kas veicina pilnvērtīgu klases iesaistīšanos plānotajās aktivitātēs un vienlaikus nodrošina pastāvīgu reālā laika novērtējumu katra skolēna individuālajam sniegumam.

Express Poll un Wonderwheel saskarne salāgojama ar lielāko daļu datora aplikāciju un interneta pārlūkprogrammu, Microsoft® Word® un Microsoft® Excel®, nodrošinot iespēju skolotājiem izmantot ActivExpression2 spontāni, samazinot sagatavošanās laiku stundai un maksimāli efektīvi izmantojot mācībām atvēlēto laiku. Iegūtos rezultātus viegli pārnest uz Microsoft® Excel vai arī integrēt datus ActivProgress, lai tos saglabātu, pārskatītu un sekotu skolēnu sekmēm garākā laika periodā.

Ar ActivExpression2 iespējams veidot interaktīvu mācību vidi, kur maksimāla individuālo sasniegumu potenciāla izmantošana ir katra skolēna paša rokās.

Kāpēc ActivExpression 2?

Šīs jautājumu – atbilžu sistēmas izmantošana veicina skolēnu iesaistīšanos un savstarpēju sadarbību klasē, veidojot produktīvu un efektīvu mācību vidi.

Savienojamība ar ActivProgress ļauj acumirklī novērtēt visas klases un katra skolēna individuālās zināšanas par uzdoto jautājumu, piekļūt lietošanas instrukcijām un atbalstam, novērtēt skolēnu attīstības tendences un proaktīvi strādāt ar iespējamo problēmjautājumu risināšanu, pirms tie ietekmējuši skolēnu sekmes iltermiņā.

Iespēja uzlabot darba efektivitāti klasē – rosinot skolēnus praktiski līdzdarboties un uzlabojot skolotāja darba efektivitāti – palīdzot ietaupīt laiku, kas jāvelta stundu un pārbaudes darbu sagatavošanai, kā arī sekmju novērtēšanai.

Katra skolēna individuālajam mācību tempam un spējām atbilstošs mācību process – skolotājs var sagatavot testa jautājumus, uz kuriem skolēni sniedz atbildes sev piemērotā tempā, tad acumirklī apkopot iegūtos rezultātus un virzīties tālāk mācību vielas apguvē, atbilstoši kopējam klases zināšanu līmenim un katra skolēna individuālajam sniegumam.

ActivExpression 2

QWERTY tastatūra ļauj sniegt daudzveidīgas atbildes – gan pilnos teikumos latviešu valodā, gan skaitļos, simbolos, vienādojumos, frakcijās, pareizi/ nepareizi, Likerta skalā un citos veidos. Intuitīvi lietojama saskarne ar vienkāršu navigāciju un ekrāna aizmugurgaismojumu. Īpaši ilgdarbīga baterija kalpos visu mācību gadu, bez vajadzības to nomainīt.

Komplektā ir 32 balsošanas ierīces ActivExpression2 un tās tiek piegādātas speciālā somā. Komplektā ietilpst arī programmatūras ActivInspire Professional licence, jo iekārtas ir izmantojamas arī bez Promethean interaktīvās tāfeles.

Tehniskā specifikācija

ActivInspire tehniskā specifikācija

Zvaniet 67801787
Programmatūra
ActivInspire Professional
Promethean ActivOffice
Pulšu skaits komplektā
32
Interneta vietnē publicētas cenas ir orientējošas un tiks precīzētas konkrētam pasūtījumam.

Lai varētu skatīt interneta vietni pilnā funkcionalitātē, nepieciešams iespējot Javascript opciju!