1Iepazīsti izglītības tehnoloģijas
Atgriezties
ActivTable

Promethean ActivTable interaktīvais galds ar skārienjūtīgu darba virsmu, iedrošina skolēnus pašus ietekmēt savu mācību procesu, veicinot iesaistīšanos un radošu mācīšanos. ActivTable īpaši piemērots grupu darbam dažādu promblēmsituāciju uzdevumu risināšanā, diskusijās nonākot pie vienota risinājuma, kā arī attīsta citas būtiskas prasmes – sadarbošanos, komunikāciju un kritisko domāšanu.

Uz sadarbību vērsts mācību process

ActivTable interaktīvais galds ar 46 collu Full HD LCD skārienjūtīgu darba virsmu īpaši piemērots bērniem vecumā no 4 līdz 11 gadiem un ļauj pie tā vienlaikus darboties līdz pat 6 lietotājiem. ActivTable nodrošina plašākās sadarbošanās iespējas nelielām darba grupām, kā arī ērti izmantojams darbam ar visu klasi.

Individuālie rīki, interneta pārlūkošanas iespējas un daudzveidīgas aplikācijas ļauj skolotājam darboties atbilstoši katra skolēna individuālajām vajadzībām un izmantot katrai situācijai atbilstošāko apmācības metodi. Tāpat ActivTable ļauj vienkārši un ātri novērtēt katra skolēna individuālo sniegumu mācību vielas apguvē.

Kāpēc ActivTable interaktīvais galds?

Tās ir plašākās apmācības iespējas – ActivTable atbalsta kā individuālu, tā nelielu grupu darba procesu, tai pat laikā ir piemērots arī darbam ar visu klasi vienlaikus.

Veicinot grupu darbu, problēmsituāciju uzdevumu risināšanu un attīstot savstarpējo komunikāciju, ActivTable iedrošina skolēnus pašiem ietekmēt savu mācību procesu un ar interaktīvu saturu uzlabo iesaistīšanos.

Tāpat ActivTable ar daudzpieskārienu (multi touch) funkcionalitāti palīdz ievērojami efektīvāk sasniegt rezultātus.

Promethean ActivTable interaktīvais galds

  • 46 collu Full HD LCD skārienjūtīga darba virsma – daudzveidīgam grupas darbam.
  • Piemērots līdz pat 6 skolēnu grupas vienlaicīgam darbam, taču ērti lietojams arī strādājot ar visu klasi.
  • Plašs interaktīvo rīku klāsts – aktivitātēs var izsaukt un ievietot ekrāna tastatūru, interneta pārlūku, kalkulatoru, kameras rīku, pulsteņa rīku, objektu savienotājrīku, rūtiņu un līniju veidošanas rīku, digitālus mūzikas instrumentus (piemēram, bungas, klavieres, u.c.), lineālu, transportieri, skaņas ierakstītāju, skaitļu un vārdu ģenerātoru, u.c.
  • Interaktīvā galda programmatūrā ir instalētas vairāk kā 40 pamata aplikācijas.
  • Attēlu, līniju, figūru, audio resursu bibliotēka ar 10 000 elementiem. 
  • Izpildītu aktivitātāšu saglabāšana un nosūtīšana skolotājam izvērtēšanai, nodrošinot iespēju skolotājam redzēt izpildītās aktivitātes beigu variantu, katra individuālā aktivitātes veicēja iesaistīšanās aktivitātes un uzdevumam veltītā laika atskaiti.
  • Uzdevumus var pildīt personalizētā režīmā -  skolēnu vārdi un uzvārdi var tikt piesaistīti konkrētajam identifikatoram.
  • Skolotāji var veidot skolēnu datu bāzes, lai ērti veiktu skolēnu personalizēto uzdevumu izpildi.
  •  
Zvaniet 67801787
Interneta vietnē publicētas cenas ir orientējošas un tiks precīzētas konkrētam pasūtījumam.

Lai varētu skatīt interneta vietni pilnā funkcionalitātē, nepieciešams iespējot Javascript opciju!